Szavazás ideje: június 22. - július 6. 23:59
Legyen újra amatőr rallyverseny a városban. Nagy sikere volt régen, főleg a főutcainak.
Igen, változtatás nélkül támogatom a főutcai versenyt.
Igen, de csak a lakóövezeten kívül, biztonságosabb helyszínen.
Nem, mert az amatőr futamok túl nagy balesetveszélyt jelentenek.
Nem, a belvárosi zaj-, légszennyezés és a környezet védelme miatt.
Nem tudom eldönteni / Nem érint engem ez a kérdés.